Форма подбора предложений >>>

Отзывы о нас


 

Большое спасибо туристической фирме «Юнона Плюс» за возможность оздоровить детей из г.Львова.
Своим отдыхом в пансионате «Чайка» г.Алушта дети остались довольны. Хорошее питание и масса культурных мероприятий. Тур. фирма «Юнона Плюс» профессионально организовала встречу и доставку детей в пансионат «Чайка».
С удовольствием приедем на следующий год.
 
                                                                                     Щипак О.В.
                                                                                     г.Львов , Ул. Сычова 24
                                                                                     28 авг. 2008г
 
 
Уважаемая Юнона Александровна !
Дети семей, пострадавших от стихии 25-27 июля 2008 года, благодарны Вам за оздоровление , проведенное в волшебном уголке Крыма – санатории «Москва» п. Симеиз. Большое спасибо Вам и Вашему коллективу за высокую культуру обслуживания , за организацию экскурсий в Аквапарк, зоопарк , Поляну Сказок .
Вы подарили детям вторых родителей, какими стали для них воспитатели санатория. Вы подарили детям море, солнечные и радостные дни.
Желаем Вам здоровья, успехов в работе и ежедневных приятных впечатлений. Мы Вас любим!
 
                                                                  Стець Людмила Александровна
Львовская обл.,
г.Николаев., пр.Грушевского 20/19
 
 
 
Уважаемая Юнона Александровна!
Группа детей и их родители со Львовского центра для детей с дефектами зрения «Левеня», выражает Вам большую благодарность за хорошую организацию отдыха детей в санатории им.Крупской. Желаем Вам крепкого здоровья, счастья и дальнейших спехов в Вашей нелегкой работе. Приносите дальше детям радость!
                                                                          
С уважением НРЦ «Левеня» 
                                        Гробак Бронислава Владимировна
                              21 августа 2009г
 
 
Шановна Юнона Олександрівна!
Група дітей зі Львова складає Вам щиру подяку за організований відпочинок у Симеізі, де ми перебували з 12 по 24 серпня 2009 року.
         Казкового сторінкою у книзі нашого життя стане дитячій санаторій «Москва» , розташований на березі моря в бухті , яку оточують скелі і старовинний парк. Нашому оздоровленню сприяло повітря, зіткане з ароматів моря , гір і рослин. Шум морських хвиль , крик чаєк творили щодня справжню симфонію.
         Наша «Одіссея» складалася з у Воронцовський і Ліва бійський Палаци, Чуфу-Кале , на скулю «Дива» у Семіізі , театр морських тварин акваторії.
         Шановна Юнона Олександрівна , ми їдемо до Львову з думкою про те , що у наступному році Ви знову покличете нас у казковий Крим до теплого моря.
 
                                                                  Командир загону Василь Заріцький
                                                                  29 серпня 2009
 
 
 
Дитячий пансіонат «Чайка» подарував нам дуже приємні спогади і враження. Дорога Юнона Олександрівно , повертаємося додому з щирою вдячністю. Хочемо побажати Вам міцного здоров’я й усіляких успіхів!
                                                       
Супроводжуючий групи Оксана Борлак
Олена Шульга , а також Антон
 
 
 
         Щиро вдячні за організацію дитячого відпочинку туристичній фірмі «Юнона Плюс» , а особливо її керівнику Юноні Олександрівні. Наші діти вперше побачили море , и мають надію приїхати наступного року.
         Так тримати! Побільше цікавих екскурсій , поменше клопотів від наших дітей.
 
                                                                                                       Шульга Гелена
                                                                                                       20 серпня 2008
 
Газета «Воля Народу» від 11 жовтня 2007р.
 
  "Багато віддаси людям , багато від них і матимеш"
Техногенна аварія з фосфором біля Ожинова 16 липня не залишила байдужими багатьох людей. Зокрема тих, хто організував відпочинок дітей із зони лиха. Так , одним з перших , хто запропонував облдержадміністрації оздоровити надбужанських дітей за власний кошт , було об’єднання профспілок Львівщини . Буський райвідділ освіти у свою чергу радо пристав на цю пропозицію. Відтак вибір випав на 99 школярів з Гумниськ . Закомар’я та Йосипівки. До слова , обласне об’єднання профспілок в Криму, Херсонській та Львівській областях оздоровило 851 надбужанську дитину. Про усе це розповіла директор Йосипівській ЗОШ 1 ст. Валентина Дудак , яка нещодавно завітала у редакцію. Разом із дітьми та іншими вчителями вона теж побувала у Євпаторії і своїми враженнями вирішила із надбужанцями.
         Відпочинок на березі Чорного моря тривав 25 незабутніх днів , упродовж яких наших школярів взяло під свою опіку турістичне агентство «Юнона плюс» . Дітей поселили в санаторії – дитячому оздоровчому комплексі «родичок» , у якому, окрім морських прогулянок на теплоході «Яніна» , у дельфінарій , екскурсій по Євпаторії , надбужанці брали участь у спортивних та культурно-розважальних конкурсах – «Міс «роднічок»          та танцювальному. У першому переможницею стала Анастасія Гапчин , у другому – Андріана Гнідь . І , насамкінець , на честь гостей із Львщини генеральний директор тур агенції «Юнона плюс» Юнона Денисенко організувала святковий салют.
         Надбужанців надзвичайно вразила гостинність кримчан , зокрема Юнони Денисенко , якій , користуючись нагодою , вони висловлюють щиру подяку. А ще словами вдячності згадують заступника голови об’єднання профспілок Львівщини Михайла Будзона , представників ЛОДА та Буського райво , які доклали чимало зусиль , аби діти та іхні батьки у годину лиха відчули дружню руку допомоги і підтримки.
 
                                                                                            Ірина ГАЄВСЬКА
                                                                                              11 жовтня 2007р.
 
 
Газета «Громада»
26 Вересня 2008р
 
Сорок четверо школярів з Більчого та Болоні , сім’ї котрих постраждали від цьогорічної повені , протягом вісімнадцяти днів відпочивали в дитячому санаторії «Таврида» в Євпаторії. Супроводжували їх керівник загального відділу Миколаївської РДА Людмила Стеців , а також студентки IV курсу Дрогобицького педуніверсітету Марія Братців та Люба Черкесова.
         Опікувалися дітьми сімферопольська туристична фірма «Юнона плюс» , яка не лише забезпечила безкоштовний проїзд до санаторію , але і цікаві екскурсії містом , похід у дельфінарій , поїздку на пароплаві. А ще організувала у санаторіях конкурс краси , у якому взяли участь і наші дівчатка Іванна Карпин та Іра Кушнір , котрі , до речі здобули , відповідно , перше і друге місця.
         Узагалі ж відпочинок сподобався усім.Тепле море , чудова погода , концерти , дискотеки , нові друзі залишили у дитячих серцях найкращі спогади. Дового ще згадуватимуть Козацьки розваги на День прапора , святкування Дня незалежності , Малі олімпійські ігри, Гінес-шоу , свято Нептуна , усілякі змагання та багато інших захоплюючих забав.
         Діти не лише добре відпочили , загоріли , але й оздоровились. Адже мали змогу пройти лікувальні процедури , також цьому сприяло хороше п’ятиразове харчування та гарне ставлення персоналу.
         Уже уїжджаючи додому , наші відпочивальники отримали на дорогу харчі та невеличкі подарунки від тамтешніх виховательок для найактивніших.
                                                                                              Ірина Потічна

 

]]>
Активный отдых. Каталог туристических сайтов.
]]>

]]>

Туристическая компания "Юнона ПЛЮС" 2016 ©